Peeling dermatologiczny

To zabieg dzięki którym dochodzi do złuszczania na różnych poziomach skóry.
Przy odpowiednio dobranym preparacie dochodzi do poprawy wyglądu skóry, regeneracji skóry starzejącej się, zwiększenia jędrności skóry i spłycenia zmarszczek.
To zabiegi dzięki którym dochodzi do złuszczania (eksfoliacji) naskórka na różnych poziomach w zależności od preparatu, który jest dobierany odpowiednio do rodzaju uszkodzeń skóry.

Peelingi są stosowane w leczeniu skóry trądzikowej, tłustej z bliznami i przebarwieniami. Służą także przy odpowiednio dobranych preparatach do poprawiania stanu skóry, do regeneracji skóry starzejącej się oraz do odmładzania skóry.

W naszym gabinecie proponujemy Państwu zabiegi na doskonałych dermatologicznych kwasach 35%, 50%, 70% amerykańskiej firmy Neostrata.

Po 30 roku życia w skórze zaczynają zachodzić niekorzystne zmiany. Zaczynają się pojawiać pierwsze drobne zmarszczki. Komórki odnawiają się coraz rzadziej, warstwa rogowa staje się coraz grubsza, zanikają włókna kolagenowe a skóra traci sprężystość. Skóra nabiera szarawego kolorytu i staje się coraz bardziej wiotka. Im bardziej widoczne stają się zmiany tym trudniej z nimi walczyć. U osób, które dużo przebywają na słońcu pojawiają się przebarwienia i rozszerzone naczynka. W tych przypadkach również doskonałe rezultaty przynoszą głębokie złuszczania przy pomocy AHA jak również mikrodermabrazja (peeling mechaniczny) i kawitacja (peeling ultradźwiękowy)