Marzysz o ciemnej oprawie oczu, regularnych brwiach, wyrazistych ustach? – wystarczy zrobić trwały makijaż. Taki, który podkreśli naturalne piękno rysów twarzy bez sztucznych przerysowań.

Makijażem permanentnym zajmuję się już 15 lat. Jest to delikatne wprowadzenie barwnika w głąb skóry, a właściwie naskórka.Makijażem takim pokreślić można -brwi, -kreski na powiekach górnych i dolnych, -usta. Jest to bardzo wygodna forma zaakcentowania urody. Makijaż taki nie rozmazuje się, nie spływa. Bardzo wygodny dla osób uprawiających sport, jak również dla Pań które z wiekiem chciałyby podkreślić blednące rysy. Utrzymuje się ok 2-3 lat. Makijaż permanentny wykonuję aparatem niemieckiej firmy CONTURE MAKE-UP LONG TIME LINER. Zabiegi wykonuje się w znieczuleniu stomatologicznym, lub przy użyciu maści EMLA.

W zależności od potrzeb za pomocą tego makijażu można zmienić wyraz oczu, złagodzić wyraz twarzy, optycznie podnieść opadające powieki, zrekonstruować bądź przyciemnić przerzedzone brwi. Dzięki niemu można również poprawić zniekształcone rysy twarzy po wypadkach, operacjach i chemioterapii.
W pierwszych dniach po zabiegu, makijaż jest najmocniejszy, wierzchnia warstwa naskórka złuszcza się przez kilka dni wraz z częścią barwnika. Makijaż w tym czasie blednie do 50 % barwy wyjściowej – jest to proces naturalny. Bardzo ważne jest w tym czasie ciągłe nawilżanie preparatami, które poleci osoba wykonująca zabieg, czyli linergistka. W 4 tygodnie po zabiegu wykonujemy pierwszą korektę. Dopiero teraz widać czy nie trzeba poprawić koloru. Korekta jest wliczona w cenę zabiegu.

Zalecenia:
Do 5 dni po zabiegu, skóra nie powinna być myta mydłem, ani innymi kosmetykami. Skórę należy myć samą wodą. Przez dwa tygodnie nie można korzystać z basenu, sauny ani solarium. Należy unikać słońca i smarować twarz preparatami o wysokich filtrach.

 

Nagrody dla firmy Long Time Liner