Manicure biologiczny
Polega na usunięciu skórek za pomocą specjalnych preparatów oraz patyczka, bez wycinania ich cążkami, opiłowaniu paznokci (ewentualnie skróceniu ich) i wmasowaniu odżywczego kremu w skórę dłoni. Manicure można zakończyć malowaniem paznokci.
Manicure biologiczny stosowany jest przy zadbanych dłoniach, z małą ilością zarastających skórek.

Manicure tradycyjny
Polega na opiłowaniu i oczyszczeniu paznokci po skróceniu ich. Skórki usuwane są za pomocą ciążek, a płytka pielęgnowana jest odżywkami.

Tipsy
W naszym gabinecie wykonujemy tipsy żelowe utwardzane w lampie UV. Proponujemy zdobienia pod masą, elegancki french manicure, airbrush.

 

Pielęgnacja stóp
Stopy noszą nas przez całe życie dlatego powinniśmy im poświęcić trochę czasu. Zadbane i wypielęgnowane paznokcie, gładka skóra,wycięte odciski poprawią nasze samopoczucie i zdrowie. Pedicure dotyczy także mężczyzn którzy często mają problem z wrastającymi paznokciami.W trakcie zabiegu dobieramy odpowiednie leczenie i pielęgnację. Podstawową częścią pedicure jest usunięcie zrogowaciałego naskórka ze spodu stopy, likwidacja odcisków, modzeli oraz prawidłowe ukształtowanie paznokcia.

Korygujemy wrastające paznokcie (wcale nie trzeba ich zrywać!!!). Nakładamy klamry korygujące. Zabiegi pielęgnujące i lecznicze stóp wykonujemy zarówno u Pań jak i u Panów. Pedicure to także żele UV na paznokciach, french pedicure, zdobienia.

Istnieje możliwość zamówienia zabiegu Pedicure u Klienta (osoby chore, unieruchomione)