Co to jest Profhilo
Profhilo® to molekuła młodości, przebudowująca i przywracająca utracone przez lata parametry skóry.

Zalety preparatu
W przeciwieństwie do wypełniaczy wolumetrycznych zabieg PROFHILO® :
– nie zmienia rysów i nie powiększa objętości tkanek twarzy,
– natychmiast nadaje skórze sprężystość,
– wygładza i liftinguje skórę bez efektu „powiększania- nalania twarzy”
– wysmukla rysy i przywraca utracony kontur
– neutralizuje zwiotczenie skóry
– wygładza zmarszczki
– głęboko nawilża skórę
– nie zawiera BDDE, PEG (stabilizatorów chemicznych), jest pierwszym opatentowanym preparatem technologii hybrydowej usieciowanego termicznie kwasu hialuronowego (HA) podawany jedynie w pięć specjalnie wyselekcjonowanych anatomicznych punktach po obu stronach twarzy.
– zapewnia szybkie efekty, rezultaty widać już po 2 sesjach (w 1 miesiąc)

Zabieg wykonuje lekarz.

Jak długo utrzymują się efekty zabiegu?
Zalecana jest seria 2 zabiegów w odstępie 30 dni.
Widoczne efekty utrzymują się najczęściej około 1-1,5 roku.
W celu dodatkowego wzmocnienia efektu istnieje możliwość wykonania 1-2 zabiegów przypominających rocznie.

Jak to działa
Opatentowany hybrydowy kompleks Profhilo®, pozwala na wykonanie nowego zabiegu bioremodelującego, zwalczającego wiotkość skóry w środkowej i dolnej części twarzy. Specjalnie opracowana Technik iniekcji BAP: Pięciu Punktów Bio – Estetycznych odnosi się do całego obszaru linii żuchwy, okolicy jarzmowej i policzka, oraz okolicy przedusznej i brody.

Profhilo dyfunduje w obszarach skóry objętych atrofią, aby wypełnić je równomiernie w ciągu 24 do 48 godzin.
Jak wiadomo od dawna kwas hialuronowy niesieciowany używany do mezoterapii rozpada się w organizmie ludzkim po około 1-2 dniach od czasu podania, czyli stanowczo za szybko by uzyskać przebudowę tkanek pod względem ich zniszczeń, przy czym kwas hialuronowy sieciowany chemicznie wykorzystywany jako wypełniacz w procesie sieciowania chemicznego o nazwie BDDE, DVS, PEG, na tyle zmienia swoje fizyko-chemiczne właściwości, że oprócz tego, iż czasowo jak materac wypycha tkanki pozostając w nich średnio od pół roku do roku nie ma praktycznie żadnych właściwości naprawczych co za tym idzie, tkanka w którą wstrzykiwane są wypełniacze nie cofa swojego biologicznego wieku poprzez przywrócenie utraconych wartości do tych sprzed lat, oraz nie spowalnia się jej proces starzenia.

Profhilo@ dzięki opatentowanej technologii do ustabilizowania kwasu hialuronowego, tak by nie rozpadał się po kilku dniach w organizmie ludzkim zastosowano unikalną stabilizującą technologię termiczną, która nie zmienia kwasu hialuronowego pod względem fizyko-chemicznym, a jedynie wydłuża jego działanie w tkankach średnio o 9 miesięcy.

Połączenie hybrydowe wyselekcjonowanych frakcji L-HA o stężeniu 32mg i H-HA o stężeniu 32mg, daje bardzo bezpieczny produkt o celowanym działaniu remodelującym tkanki i najwyższym stężeniu bo aż 64mg w jednej dawce, a brak zastosowania chemicznych sieciujących czynników powoduje, że Profhilo® nie uczula, nie wywołuje podrażnień i typowych stanów zapalnych, nie powiększa tkanek twarzy i nie zmienia rysów twarzy. Tylko hybryda potrafi uruchomić jednoczesny wielopłaszczyznowy i szybki proces odmładzania i przywracania jędrności skóry fachowo nazywany wielopoziomowym, dynamicznym, remodelingiem tkanek. Wyniki badań klinicznych potwierdzają zachodzenie procesów naprawczych i odmładzających skóry.

Już po miesiącu od pierwszej iniekcji Profhilo® obserwujemy efekt biorewolumetryczny, a także efekt wygładzenia.

Miesiąc po drugiej iniekcji preparatu obserwujemy efekt przeciwzmarszczkowy. I wzrost jędrności policzków (poprawa gęstość skóry).

Zastosowanie Profhilo® powoduje również istotną poprawę głębokiego nawilżenia skóry. Ten wysoce jednorodny produkt, jest łatwy do wstrzyknięcia, gwarantuje zawsze naturalne rezultaty zabiegu bez nadkorekcji, poszerzenia twarzy i bez efektu „nalania”.